Rapid Slim na odchudzanie – Opinie i Efekty. Analiza produktu

Schudnij teraz dzięki Rapid Slim. Tak obiecuje producent i nie brzmi to źle. Otyłość jest coraz większym problemem w naszym społeczeństwie i diet pills są bardzo popularne. Wielu cierpiących marzy o pozbyciu się ich nadmiaru kilogramów szybko i łatwo i są zbyt szczęśliwi, aby uwierzyć w obietnice dostawców, że jest to dokładnie to, co jest możliwe.

Jeden z tych produktów, koncepcję Rapid Slim, wzięliśmy pod lupę i sprawdziliśmy jego skuteczność.

Co to jest Rapid Slim?

Rapid Slim to suplement diety w postaci kapsułek, który ma pomóc użytkownikom w szybkiej i skutecznej utracie wagi w postaci nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nie jest to nic nowego, na rynku są tysiące podobnych produktów.

Jednak jest to ogólna koncepcja, która oprócz kapsułek diety, zawiera również szeroki zakres instrukcji i informacji ogólnych, aby ułatwić użytkownikom schudnąć. Do koncepcji Rapid Slim będziemy musieli powrócić później.

Opinie Rapid Slim

Podążając za naszym planem szczegółowego testowania produktu, rozpoczęliśmy poszukiwania w Internecie, szukając klientów, którzy mieli już doświadczenia z Rapid Slim i zdali z nich relację. Szybko znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Wielu byłych użytkowników nie mogło powstrzymać się od zgłaszania swoich doświadczeń z SlimXR.

Zdziwiło nas jednak, że nie znaleźliśmy prawie żadnych pozytywnych referencji. Jedna z użytkowniczek straciła dwa kilogramy w ciągu czterech tygodni, ale nie była pewna, czy było to rzeczywiście spowodowane zażywaniem spalaczy tłuszczu, czy też grypą żołądkową, na którą cierpiała w wyniku ich zażywania.

Większość użytkowników nie straciła na wadze podczas stosowania. Jednak niektóre skarżyli się w ich doświadczenia Rapid Slim poważnych problemów skórnych, które wystąpiły z wykorzystaniem i ustąpił wkrótce po zatrzymaniu pigułki diety.

Test Rapid Slim

awsze jesteśmy chętni, aby dotrzeć do sedna prawdy, więc to było dla nas naturalne, aby przetestować produkt sam dla jego skuteczności, pomimo mniej niż zachęcające raporty początkowe. Dlatego zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie testu Rapid Slim na własną rękę.

Dwie wolontariuszki zostały szybko odnalezione, mimo wszystko. Mieli po prostu problemy z pokonaniem swoich wewnętrznych słabości i zrywali każdą dotychczasową dietę. Ponieważ była to cała koncepcja, byli skłonni spróbować ponownie. 34-letnia Diana po urodzeniu syna nie mogła pozbyć się ciążowych kilogramów i ważyła 80 kg przy wzroście 1,72 m, co odpowiada wskaźnikowi masy ciała 27 i oznacza wyraźną nadwagę.

50-letnia Sabina nie bardzo wiedziała, skąd wzięły się jej kilogramy. Dopiero nagle zobaczyła swoje zdjęcie i zdała sobie sprawę, że stała się bardzo pulchna. Przy wzroście 1,74 m, wadze 85 kg i wskaźniku masy ciała 28, miała rację.

Test – 1 dzień

Aby uzyskać ogromną zniżkę producenta, zamówiliśmy pakiet Rapid Slim, który zawierał trzymiesięczną dawkę Slim-XR i drukowaną broszurę. Kapsułki wystarczyły obu badanym na cały czas trwania eksperymentu, drukowana informacja, że sąsiedzi chcieli razem ćwiczyć.

Obie obiecały przyjmować kapsułki zgodnie z instrukcjami producenta oraz stosować się do wszystkich dalszych instrukcji.

Test – 15 dzień

Po dwóch tygodniach obaj pojawili się w naszej placówce w celu sporządzenia raportu okresowego. Waga pokazała, że żadne z nich nie straciło na wadze, mimo że regularnie przyjmowali kapsułki Rapid Slim i przyswoili sobie wskazówki zawarte w broszurze.

Podobne  Kanabialica na odchudzanie – Opinie i Efekty. Analiza produktu.

Test – 30 dzień

Nawet po dobrych czterech tygodniach, ani Diana, ani Sabina nie straciły na wadze. Mogliby niemalże wyrecytować na pamięć wyczerpującą listę informacji na temat żywności odpowiedniej dla diety, ale wynik pozostawał zerowy. Test Rapid Slim musiał zakończyć się wynikiem negatywnym.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa dla Rapid Slim?

Co się stało? Najwyraźniej sprzedano nam nieskuteczne kapsułki wraz z informacjami, które można również uzyskać bezpłatnie w każdej chwili. W każdym razie, byliśmy całkowicie rozczarowani Rapid Slim, ponieważ kapsułki nie mogły dostarczyć tego, co obiecały. Aby oszczędzić Państwu podobnych doświadczeń, chcielibyśmy przedstawić godną polecenia alternatywę.

ICG Fatburner okazał się być bardzo skuteczny w przeszłości i jest bardzo popularny wśród naszych czytelników. Różne testy i badania potwierdzają również jego skuteczność.

Wszystkie produkty sprzedawane w aptekach posiadają Centralny Numer Apteczny lub PZN. Daje to klientom pewność, że kupują produkt skuteczny i godny zaufania. Ponieważ PZN jest uznawany za znak jakości, każdy producent wyraźnie informuje o istnieniu centralnego numeru farmaceutycznego.

W przypadku Rapid Slim, jednak PZN nie jest prawdziwy, ale jest to produkt czysto fantazyjny. Klient nie ma jednak prawie żadnej możliwości sprawdzenia dokładności. Takie paskudne sztuczki sprzedaży stają się coraz bardziej powszechne z nieskutecznych produktów odchudzających. Tak jest również w przypadku Purosalinu.

Dla kogo Rapid Slim?

Rapid Slim jest przeznaczony dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Kapsułki mają za zadanie dostarczyć organizmowi wszystkich możliwych składników odżywczych, tak aby nie doszło do niedoboru, który mylony jest z głodem i kusi do niepotrzebnego podjadania. Całość ma być wspierana przez program, który jest częścią koncepcji SlimXR.

Stosowanie Rapid Slim

Przyjmowanie Rapid Slim jest zdecydowanie nieskomplikowane. Należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie, popijając dużą ilością wody, podczas głównego posiłku. To użytkownik decyduje o tym, jaki posiłek chce zjeść. W ten sposób można zachować swoje osobiste preferencje dotyczące największego posiłku dnia. Oczywiście, to ułatwia wytrwałość.

Efekty Rapid Slim

Producent nie precyzuje, kiedy nastąpi efekt Rapid Slim. Stwierdza jedynie, że może to trwać nieco dłużej niż w przypadku klientów, których referencje można przeczytać na jego stronie. Sprytne, ale niestety mylące posunięcie. W każdym razie, nasi uczestnicy testu czekali na próżno przez ponad miesiąc, aby SlimXR zaczął działać.

Czy skuteczność Rapid Slim jest potwierdzona przez oficjalne testy i badania?

W tym przypadku jest to suplement diety i dlatego może być sprzedawany bez badania jego skuteczności. Jednak takie testy są oczywiście pewną cechą jakościową, na którą każdy producent chętnie zwraca uwagę. Producent Rapid Slim nie powołuje się na żadne takie testy na swojej stronie sprzedażowej. W międzynarodowej bazie danych wiedzy medycznej nie ma również odniesień do badań nad tym produktem.

Produkty odchudzające są często testowane przez niezależną organizację konsumencką, ponieważ zarówno popyt, jak i podaż nieskutecznych preparatów jest wysoka, a stowarzyszenie zawsze stara się usunąć nieskuteczne produkty z rynku. Nie udało nam się jednak znaleźć żadnych dowodów na to, że Rapid Slim został już przetestowany przez Stiftung Warentest.

Podobne  FatFix na odchudzanie - Opinie i Efekty. Analiza produktu.

Skład Rapid Slim

Składniki Rapid SlimPodstawowo, pomysł nie jest zły: składniki Rapid Slim mają dostarczyć organizmowi wszelkiego rodzaju minerałów, pierwiastków śladowych i witamin, które są niezbędne do optymalnego metabolizmu energetycznego, a tym samym skutecznego spalania tłuszczu. Najważniejszymi składnikami są:

  • L-karnityna: Spalanie tłuszczu odbywa się w specjalnych elementach komórki, mitochondriach. Same są otoczone warstwą tłuszczu i nie mogą wchłonąć tłuszczu bez pomocy cząsteczki nośnikowej karnityny, aby go potem spalić.
  • Tiamina i kwas pantotenowy: Oba związki są niezbędne, aby umożliwić procesy energochłonne zachodzące w mitochondriach. Tylko dzięki ich współdziałaniu produkcja energii poprzez spalanie tłuszczu czy nawet cukru staje się naprawdę efektywna. Jednak nie jest tak w przypadku Rapid Slim.
  • Ryboflawina: Ryboflawina jest cząsteczką, która wspiera funkcję oddychania komórkowego i tym samym optymalizuje przemianę materii.
  • Wapń: Ten minerał jest niezbędny do optymalnego funkcjonowania mięśni. Tylko w obecności wapnia mięśnie mogą się efektywnie kurczyć i wykorzystywać energię.
  • Tokoferol lub witamina E: tokoferol zawarty w Rapid Slim jest rozpuszczalnym w tłuszczach przeciwutleniaczem, który chroni tłuszcz przed atakiem oksydacyjnym. Dotyczy to również tłuszczu zapasowego, który odpowiada za nadwagę. Jest on szczególnie podatny na uszkodzenia oksydacyjne podczas jego rozkładu.
  • Kwas askorbinowy lub witamina C: Ta wszechstronna witamina może silnie wspierać spalanie tłuszczu. Optymalizuje zaopatrzenie w tlen i dostarcza nam odchudzający hormon wzrostu oraz aktywizujący przemianę materii hormon noradrenaliny.

Ponadto producent wymienia biotynę, pirydoksynę, kwas foliowy i kobalaminę jako składniki Rapid Slim. Są to witaminy, które optymalizują metabolizm w ogóle. Niestety producent nie podaje, w jakich stężeniach składniki aktywne zawarte są w kapsułkach.

Skutki uboczne Rapid Slim

Według producenta, skutki uboczne Rapid Slim są praktycznie niemożliwe. Dodaje jednak, że kapsułki nie powinny być przyjmowane w czasie ciąży, a w przypadku chorób przewlekłych tylko po konsultacji z lekarzem.

Należy również unikać alergii na jeden lub więcej składników. Jednakże, raporty z doświadczeń użytkowników pokazują, że skutki uboczne Rapid Slim mogą wystąpić nawet bez alergii. Ci, którzy tracą na wadze zbyt szybko, powinni również powstrzymać się od przyjmowania produktu przez kilka dni. Kłaniamy się przed tak wielkim optymizmem.

Gdzie kupić Rapid Slim?

Jeśli chcesz kupić Rapid Slim, możesz zamówić go na stronie sprzedaży producenta. Odkryliśmy również pojedyncze oferty na eBay, podczas gdy nasze poszukiwania na Amazon były negatywne. Produkt nie wydaje się być częścią asortymentu w aptekach czy drogeriach takich jak dm czy Rossmann.

Cena Rapid Slim

Regularna cena sprzedaży producenta wynosi 28,00 € za miesięczny pakiet. Jeśli kupisz trzy miesięczne pakiety za jednym razem, otrzymasz produkt w cenie Rapid Slim 24,00 €. Odpowiada to cenie 8,00 € za miesiąc i niesamowitej zniżce 57% w porównaniu do ceny katalogowej. Dodatkowo otrzymasz również czwarty pakiet w prezencie.

Oprócz kapsułek i broszury, trzymiesięczna oferta obejmuje również dostęp do funkcji Rapid Slim online. Otrzymasz go za darmo przez 20 dni, po czym cena wyniesie tylko 1,38 € dziennie.

Podobne  Keto Slim – Opinie i Efekty oraz aktualna Cena suplementu diety

Ten mały szczegół jest łatwy do przeoczenia na stronie sprzedaży Slim-XR. Wielu klientów zauważa to dopiero wtedy, gdy dostawca stale pobiera pieniądze z ich konta.

Chociaż producent zaznacza, że można anulować Rapid Slim, kiedy tylko chcesz, w rzeczywistości proces ten jest dość żmudny i mylący. Na stronie sprzedażowej znajduje się jedynie formularz odstąpienia od nowo zawartej umowy, który jest ważny przez 14 dni.

Niemniej jednak dostawca mówi o 6-miesięcznej gwarancji, podczas której niezadowolony klient może również zwrócić otwarte, a nawet puste opakowania i otrzymać zwrot kosztów zakupu. Odbywa się to za pomocą nieformalnego formularza kontaktowego lub bezpłatnego numeru telefonu.

Najczęściej zadawane pytania

Rapid Slim jest rzeczywiście produktem, który pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi. Wydaje nam się, że producent celowo próbuje wprowadzić swoich klientów w błąd. Dlatego też wciąż otrzymujemy pytania, na które odpowiemy najlepiej jak potrafimy.

Czy istnieje jakieś specjalne forum Rapid Slim?

Nie udało nam się znaleźć ogólnodostępnego forum. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że będziesz mógł wymieniać informacje z innymi użytkownikami w obszarze online Slim-XR. Możemy tylko spekulować, dlaczego takie forum jest niedostępne dla opinii publicznej.

Czy Rapid Slim można kupić w aptekach?

Nasze badania dotyczące dostępności Rapid Slim w aptekach przyniosły jednoznaczny wynik. Żadna apteka, w której pytaliśmy o kapsułki, nie miała produktu na stanie. Producent reklamuje się na swojej stronie sprzedażowej z nieprawdziwym PZN, który prawdopodobnie wykorzystuje w celu zdobycia zaufania potencjalnych klientów.

Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?

Producent reklamuje kompleksową gwarancję zwrotu pieniędzy, która jest gwarantowana przez sześć miesięcy. W tym czasie, nawet otwarte lub puste opakowania Rapid Slim mogą być zwrócone w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy. Jest to rzeczywiście bardzo hojna obietnica.

Na czym polega koncepcja Rapid Slim?

Producent reklamuje się, że oferuje nie tylko spalacz tłuszczu, ale całą koncepcję Slim-XR. Oprócz kapsułek, koncepcja ta obejmuje broszurę informacyjną i dostęp do oferty online różnych planów tygodniowych, które mają na celu poprawę wyników kapsułek diety.

Przegląd Rapid Slim

Rapid Slim jest suplementem diety przeznaczonym do działania jako typowy spalacz tłuszczu. Ma on za zadanie dostarczyć organizmowi wszystkich składników odżywczych potrzebnych do efektywnego metabolizmu energetycznego, a tym samym do utraty wagi. Nie jest to zły pomysł, ale zarówno nasze badania i nasze własne testy wykazały, że produkt jest całkowicie nieskuteczny i użytkownicy nie tracą na wadze z nim.

Ponadto zakup kapsułek dietetycznych obejmuje płatny dostęp do strefy online, którą jednoznacznie określiliśmy jako pułapkę abonamentową. Dlatego oceniamy produkt negatywnie i zdecydowanie odradzamy zakup Rapid Slim.

Dodaj komentarz