Exodermin – Opinie oraz analiza i skład – recenzja

Z Exodermin do życia wolnego od grzybów stóp i paznokci, jest to przekazywane osobom dotkniętym chorobą w Internecie. Mówi się, że jest to szybki, skuteczny i długotrwały środek na te choroby. Szczególnie w miesiącach letnich nasilają się przypadki grzybicy stóp i paznokci, które są związane z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi, takimi jak pieczenie i swędzenie u osób na to cierpiących. Ale czy naprawdę jest to wyzwanie? Zrobiliśmy zdjęcie kremu Exodermin, przeczytaj teraz, co wykazały nasze badania.

Czym jest krem Exodermin?

Każdy, kto kiedykolwiek cierpiał na grzybicę paznokci lub grzybicę sportowca, zna niedogodności związane z tą chorobą. Podczas gdy palce i stopy zaczynają palić i swędzić, jeśli zabieg nie zostanie wykonany, może to prowadzić do nieprzyjemnego zapachu, a ostatecznie do deformacji paznokci u nóg.

Cera wokół paznokci zmienia się, zaczerwienienia i otwarte plamy są częstymi konsekwencjami tej choroby. krem Exodermin powinien zapewniać szybką ulgę dzięki specjalnym składnikom.

Według producenta Exodermin powinien być w stanie szybko, skutecznie i bezboleśnie leczyć grzybicę stóp i paznokci, co da użytkownikom pozytywny efekt. Ponieważ jednak nie chcemy w pełni polegać na oświadczeniach producenta, poddaliśmy Exodermin autotestowi. Ale o tym później.

Irytujące i czasami bolesne skutki uboczne wywoływane przez bakterie i grzyby wyraźnie obniżają jakość życia ich cierpiących. Paznokcie nie muszą być zdeformowane, zanim osoby dotknięte chorobą zechcą wyleczyć ten dylemat. Ponieważ szczególnie w miesiącach letnich, kiedy te choroby występują najczęściej, chcemy pokazać się z najlepszej strony na plaży lub na basenie.

Test kremu Exodermin

Chcieliśmy przekonać się o skuteczności produktu i dlatego przeprowadziliśmy test kremu Exodermin. W naszej społeczności szukaliśmy 2 wolontariuszy, którzy chcieliby nas wesprzeć. Valentina (22 l.) Regularnie borykała się ze stopą atlety. Marie (38 l.) Nie tylko cierpiała na stopę atlety, ale również jej zapach nie dawał jej spokoju.

Tydzień 1 → Zaczynamy:

Na naszym pierwszym spotkaniu omówiliśmy dokładną procedurę testu. Czas trwania testu ustalono na 4 tygodnie. Powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami producenta.

Nasi badani obiecali nakładać krem codziennie przed pójściem spać po dokładnym umyciu i osuszeniu stóp. Na koniec zrobiliśmy zdjęcia stóp, aby dokonać porównania przed i po oraz umówić się na kolejną wizytę kontrolną.

Tydzień 2 → Pierwsza wizyta kontrolna:

Obie kobiety przyszły do ​​naszego gabinetu zgodnie z ustaleniami. Oboje opisali, że stosowanie kremu nie sprawia żadnych problemów. Jednak Valentina nie widziała żadnej zmiany, podobnie jak Marie.

Nie mogliśmy również znaleźć żadnej poprawy w badaniu. Nasi badani chcieli kontynuować test, chociaż producent stwierdził, że poprawa nastąpi w bardzo krótkim czasie.

Tydzień 3 → Nasz wynik pośredni:

Nadeszło następne spotkanie. Valentina i Marie ponownie nas odwiedziły. Na podstawie ich mimiki mogliśmy domyślić się, że nie nastąpiła żadna zmiana. Potwierdziło to porównanie zdjęć przed i po. Ani zapach w Marie, ani w stopie atlety w obu nie wykazały zmiany.

Tydzień 4 → Koniec naszego testu praktycznego:

Okres testowy się skończył, a nasi badani przyszli do naszej praktyki po raz ostatni. Wynik testu był bardzo rozczarowujący, nie tylko dla nas, ale także dla naszych badanych. Żaden z nich nie miał żadnej poprawy w stopie atlety.

Obiecany efekt producenta nie wystąpił. Możemy zatem założyć, że jest to produkt zupełnie nieefektywny, na którym producent chce tylko zarobić.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Ponieważ nie mogliśmy osiągnąć żadnych pozytywnych wyników w naszym autoteście, chcielibyśmy przedstawić skuteczną alternatywę dla Exodermin, aby zaoferować osobom dotkniętym chorobą możliwość uzyskania szybkiej pomocy. To jest Fungostan Spray, który my i nasi czytelnicy możemy zaklasyfikować jako skuteczny dzięki licznym testom i doświadczeniom.

Czy są jakieś doświadczenia z kremem Exodermin lub oceny klientów?

W naszych badaniach przywiązujemy dużą wagę do opinii klientów dotyczących wszystkich testowanych przez nas produktów. Ponieważ doświadczenia obu naszych badanych dały nam rozczarowanie, szukaliśmy doświadczeń z kremem Exodermin na różnych forach. Nie musieliśmy długo szukać, aby potwierdzić, że nasz autotest został potwierdzony.

Wielu klientów zgłasza, że ​​tego produktu nie da się już pobić pod względem nieskuteczności. Mówi się o zmarnowanych pieniądzach, a nawet oszustwach. Nie znaleźliśmy żadnych pozytywnych doświadczeń z produktem, z wyjątkiem strony producenta.

Ponieważ istniejące raporty z doświadczeń i negatywny wynik testu nie pozostawiły nas w spokoju, kontynuowaliśmy nasze badania i natknęliśmy się na szokujące fakty, których nie chcemy już przed Tobą ukrywać. Oczywiście większość ludzi ufa zaleceniom lekarzy i ekspertów w swojej dziedzinie.

Ale co się stanie, jeśli te są fałszywe? Podczas naszych intensywnych badań nad kremem Exodermin, tekst rzekomego dermatologa dr. Zauważył Med. Schmiedhammer. Wydawało nam się to zbyt euforyczne, aby przypisać go do lekarza.

Dalsze badania tego rzekomego medyka zakończyły się niepowodzeniem, nie udało się znaleźć żadnego lekarza o nazwisku. To naturalnie zwiększyło sceptycyzm wobec eksperta, przez co weszliśmy w badania jeszcze intensywniej, co przyniosło szokujący wynik.

Ponieważ rzekomy ekspert lub jego zdjęcie pochodzi z internetowej bazy danych. W naszych oczach te dwa fakty pozwalają tylko na jeden wniosek. Porady eksperckie podkreślone na stronie sprzedaży są bardziej prawdopodobne, że pochodzą od pozbawionego skrupułów handlowca niż od prawdziwego lekarza. Jesteśmy rozczarowani.

Biorąc pod uwagę nasz wynik u eksperta, przyjrzeliśmy się również rzekomym opiniom klientów na stronie sprzedaży. Wymienione recenzje są oczywiście zawsze pozytywne. Niektórzy użytkownicy piszą tam, że krem zmienił stopę sportowca.

To również wydawało się nam hiszpańskie, ponieważ okazało się, że jest dokładnie odwrotnie. Kiedy przyjrzeliśmy się bliżej, znaleźliśmy wiele błędów w znaczeniu tekstu w tych raportach, więc kontynuowaliśmy nasze badania.

Szybko znaleźliśmy ten sam raport z tym samym zdjęciem, na innej zagranicznej stronie internetowej, ale pod inną nazwą i w innym języku. Więc producent również tu reklamuje się fałszywymi zdjęciami i wymyślonymi doświadczeniami.

Czy istnieje raport z testu od Stiftung Warentest?

Organizacja ta raz po raz bada produkty z wielu różnych kategorii, aby móc informować konsumentów i ostrzegać ich o różnych skutkach ubocznych. Podczas naszych badań nie znaleźliśmy jednak żadnych dowodów na to, że Stiftung Warentest przetestował krem Exodermin.

Czy istnieją inne oficjalne testy i badania dotyczące kremu Exodermin?

Producent reklamuje krem Exodermin jako bardzo dobrze tolerowany i skuteczny. Mówi się, że zostało to udowodnione w licznych badaniach klinicznych. Wyjaśnia również, że te testy i badania wykazały 90-procentowy wskaźnik wyleczenia w ciągu pierwszych trzech tygodni. Podobno odbyła się również certyfikacja dermatologiczna na pozbycie się grzybicy stóp i paznokci.

Zrozumiałe certyfikaty lub studia, które można przeglądać na stronie internetowej, nie są dostępne. Nawet nasze badania poza witryną producenta nie potwierdziły tego stwierdzenia.

Stosowanie Exodermin

Według producenta Exodermin należy stosować wieczorem po dokładnym umyciu i wysuszeniu stóp. Mówi się, że skutkuje to skutecznym leczeniem infekcji. Jak długo należy stosować krem, niestety nie udało się wyjaśnić na stronie sprzedaży. Poinformowano, że pozytywne wyniki są widoczne w pierwszym tygodniu.
Skutek i początek działania

Producent opisuje działanie Exodermin jako konsekwentnie pozytywne. Osoby dotknięte chorobą mogą spodziewać się pierwszej poprawy infekcji w ciągu zaledwie tygodnia. W dłuższej perspektywie produkt powinien zapobiegać nawrotom paznokci lub stopy sportowca.

Niestety nie możemy potwierdzić ani poprzeć tego typu stwierdzenia, ponieważ nasze badania rzucają inne światło na produkt. Ani w naszym autoteście, ani w licznych recenzjach klientów w Internecie nie udało się osiągnąć pozytywnej poprawy sytuacji osób dotkniętych chorobą.

Skład Exodermin

Składniki Exodermin, które według producenta składają się z czysto naturalnej ziołowej kombinacji składników aktywnych, powinny umożliwić trwałe rozwiązanie widocznych objawów i przyczyny problemu. Należą do nich następujące substancje.

  • Mącznica lekarska: mącznica lekarska może mieć pozytywny wpływ na odbudowę leczonych obszarów. Może również działać wspomagająco w przypadku problemów skórnych, takich jak wyprysk i swędzenie.
  • Ostropest Pozytywne właściwości ostu, które były używane od tysięcy lat, powinny być dobrze znane, ponieważ podobno druidzi już wykorzystali ich działanie przeciwzapalne. Dodatkowo uszkodzona tkanka skóry powinna być wspomagana w regeneracji zawartymi w niej substancjami czynnymi.
  • Ekstrakt z rozmarynu: Substancje zawarte w rozmarynie powinny działać wspomagająco w leczeniu infekcji i być w stanie bezboleśnie rozluźnić martwy naskórek.
  • Ekstrakt z jeżówki: Zawarty w nim ekstrakt z jeżówki, o którym wiadomo, że jest skutecznym lekarstwem na grzyby, powinien wzmocnić proces gojenia. Należy również unikać kolejnej infekcji tą substancją czynną, ponieważ może ona wzmocnić funkcję ochronną skóry.

Te informacje to informacje dostępne na stronie producenta. Nie możemy zagwarantować, czy są one zawarte lub czy są w nich inne substancje, ponieważ nie są dostępne żadne oficjalne badania dotyczące Exodermin.

Skutki uboczne Exodermin

Ze strony producenta efekty uboczne Exodermin są równie dobre, jak wykluczone. Naturalne i czysto ziołowe składniki aktywne powinny być w stanie to wykluczyć. Nasz test i wiele łatwo dostępnych badań wykazało, że produkty ziołowe mogą również powodować skutki uboczne.

Jeden z naszych badanych wykazał po krótkim czasie negatywne skutki uboczne, więc autotest został przedwcześnie zakończony ze względów zdrowotnych. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych dalsze stosowanie jest zdecydowanie odradzane i zalecamy konsultację z lekarzem.

Gdzie można kupić Exodermin?

Jeśli chcesz kupić Exodermin, jest to możliwe tylko za pośrednictwem strony producenta. Podczas naszych badań nie znaleźliśmy produktu na Amazon ani w popularnych sieciach drogeryjnych, takich jak DM czy Rossmann. Udało nam się również zdemaskować twierdzenie producenta, że ​​był on dostępny w aptece z powodu braku PZN.

Cena Exodermin

Ze strony producenta agent oferowany jest w cenie 159 PLN Exodermin. Cena dotyczy butelki o pojemności 15ml. To ma być oferta ograniczona czasowo, ponieważ cena bez rabatu wynosi 78 euro.

W trakcie naszych badań zawsze mogliśmy zamówić po cenie 159 złotych, więc to odniesienie w połączeniu z naszymi wynikami tworzy więcej sceptycyzmu niż zaufania.
Często Zadawane Pytania

Nasze stopy niosą nas przez całe życie, dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ich zdrowie. Aby obciążenie było jak najmniejsze, wskazane jest zatem szybkie poszukiwanie skutecznego rozwiązania problemu stopy atlety, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji.

Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące Exodermin.

  • Czy mogę kupić krem Exodermin w aptece?
  • Czy krem Exodermin naprawdę pomaga?
  • Jak szybko działa krem Exodermin?
  • Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?
  • Czy krem Exodermin jest produkowany w Polsce?

Recenzja kremu Exodermin

Z Exodermin do życia bez paznokci i stopy sportowca. To byłoby oczywiście bardzo miłe. Odpowiada to jednak tylko oczekiwaniom użytkowników i obietnicom na stronie sprzedażowej w Internecie, a nie rzeczywistości.

Nasz autotest i wiarygodne oceny klientów pokazują inny obraz produktu. Z tych powodów, a także fałszywych opinii ekspertów, złudnych ocen klientów, wyraźnie klasyfikujemy krem Exodermin jako nieskuteczny.

Dodaj komentarz