« 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... » 
Temat dotyczy artykułu: "Jak kupić sobie maturę?"
Aby pisać posty musisz się zalogować. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Tytuł postu Autor Ostatni post
Jak kupić sobie maturę? poprostu M. (gość) 2007-09-15 14:21:13
witam sprzedam moją prezentacje maturalną. Temat: Porównaj różne sposoby kreowania i wykorzystania motywu zbrodni w literaturze.plan prezentacji, bibiografie,i cały tekst do prezentowania wszystko po prostu praca jest gotowa .Tanio kontakt dla chętnych gg 2787765 lub email: mistake1988@wp.pl pozdrawiam
Jak kupić sobie maturę? Zuzka (gość) 2007-09-16 11:25:04
chetnie kupie prezentacje maturalna ale musi byc temat dopasowanu do terazniejszych tematow maturalnych kontakt gg 2050290
Jak kupić sobie maturę? aga (gość) 2007-09-16 19:00:20
mam do sprzedania dwie prezentacje maturalne :-)"literatura xx-lecia międzywojennego wobec problemów politycznych i społecznych swoich czasów" oraz "dzieło literackie a jego filmowa adaptacja. Oba tematy są kompletne...bibliografia,ramowy plan wypowiedzi oraz materiały pomocnicze.Kontakt przez gg 1598676
Jak kupić sobie maturę? jaa (gość) 2007-09-17 14:06:35
mam do sprzedania wysoko ocenioną pracę (19pkt) TEMAT: OBRAZ PRZYRODY W LITERATURZE I MALARSTWIE. OMÓW ZAGADNIENIE NA PODSTAWIE DWÓCH WYBRANYCH EPOK! Cena do uzgodnienia! mam do zaoferowania bibliografie, prezentacje i obrazy! komisja była zachwycona!! kontakt: gg- 10842969. email- kasiaa.88@wp.pl! polecam!!
Jak kupić sobie maturę? kalina (gość) 2007-09-17 20:29:36
mam do sprzedania prace maturalana oceniona na 18ptk TEMAT:" OMÓW KONCEPCJE TRAGIZMU I ICH WYRAZ DRAMATURGICZNY W TEATRZE ANTYCZNYM, SZEKSPIROWKSIM I ROMANTYCZNYM" do tego bibliografia i prezentacja bardzo łatwy temat szybko sie uczy wraz z cytatami cena do uzgodnienia w granicach 100 zł moj meil kalina@yahoo.pl
Jak kupić sobie maturę? kalina (gość) 2007-09-17 21:07:55
sprzedam prace OMOW KONCEPIE TRAGIZMU I ICH WYRAZ DRAMATURGICZNY W TEATRZE ANTYCZNYM SZEKSPIROWSKIM I ROMANTYCZNYM" 18ptk ocena, praca plus bibliografia,konspekt i cytaty, szybka do nauczenia sie niska cena moj meil karnamzk@wp.pl
Jak kupić sobie maturę? loohaze (gość) 2007-09-18 18:46:22
jestem studentką polonistyki,właśnie rozpoczynam naukę na czwartym roku i trudnię się pisaniem prezentacji od dwóch lat z powodzeniem. Napisze prezentacje na każdy temat i ze wszystkimi potrzebnymi do tego dodatkami (bibliografia,konspekt,ewentualne rekwizyty).Wszystko w cenie 100 zł.gg 1761922
Jak kupić sobie maturę? Mała (gość) 2007-09-19 12:05:11
Sprzedam swoją prezentacje na ustny polski z której dostałam 100 %.Jest w niej wszystko, bibliografia, plan wypowiedzi, jej treść i wskazówki.Zwięzła, logiczna kompozycja. Zawiera wszystkie istotne dla tematu zagadnienia, pisana prostym do nauczenia językiem. Praca pisana pod okiem 2 nauczycieli j.polskiego . Dzięki zachowanej formie przy wygłaszaniu można skorzystać z komputera (prezentacja obrazów w Power Point) . Praca kompletna: 15 minutowy tekst, bibliografia, zestaw cytatów, ramowy plan wypowiedzi. Temat pracy "Motyw wsi w literaturze. Omów zagadnienie na wybranych przykladach". Cena 100 zł.
Jak kupić sobie maturę? togo69@wp.pl (gość) 2007-09-19 14:11:12
Witam
Sprzedam tanio 2 prace maturalne "Holocaust w literaturze i filmie" (cena - jedynie 30 zł) oraz "Motyw tańca w literaturze i sztuce. Uzasadnij jego funkcjonowanie na wybranych przykładach z literatury i sztuki" (cena – jedynie 40 zł). Obie prace są z przed roku i były ocenione kolejno na 19 i 20 pkt. Prace te zawierają konspekt, bibliografię (literatura podmiotu i przedmiotu) oraz treść wypowiedzi. Ponadto praca "Motyw tańca w literaturze i sztuce" zawiera 4 reprodukcje obrazów oraz 2 fragmenty nagrań. Jeśli jesteś zainteresowana/y pisz na maila (togo69@wp.pl)
Pozdrawiam
Jak kupić sobie maturę? olix (gość) 2007-09-19 19:09:50
Witam, również mam do sprzedania pracę maturalną z j. polskiego. Bardzo oryginalny temat "Przedstaw różnorodność związków łączących muzykę z literaturą" . Praca jest naprawdę napisana ładnym językiem, zawiera wiele cytatów. Do przedstawienia tematu wykorzystałam idealnie pasujące utwory. Ja dodatkowo grałam na skrzypcach na maturze, tak więc praca jest idealna dla osoób grających na instrumencie, ale nie tylko Niestety bez konspektu i bibliografii, ale cena to 40-45 zł. gg 5953971
Jak kupić sobie maturę? Gwiazdeczka (gość) 2007-09-21 10:17:21
chętnie sprzedam prezentację-temat:Język młodzieży a norma językowa.Omów, odwołując się do zgromadzonego materiału.Podaję tel.ponieważ przez jakis czas nie bede miala dostepu do neta. 504841064
Jak kupić sobie maturę? Maja (gość) 2007-09-21 22:19:53
Ojczyzna ponad wszystko. Wybierz i zaprezentuj te spośród utworów literatury polskiej, które mogą być lekcją patriotyzmu dla młodego pokolenia. Osoby chętne podjęcia się napisania tej pracy proszę o kontakt.Prosiłabym o podanie ceny
fajna-maja@wp.pl
Jak kupić sobie maturę? Sagema (gość) 2007-09-23 12:11:00
Jestem studentką 3-go roku i od 3 lat zajmuję się pisaniem prac maturalnych. Koszt pracy to 70 zł. W cenę pracy wlicza się bibliografia oraz konspekt! Przy zamówieniach większej ilości prac – TANIEJ
Zainteresowanych proszę o kontak:

Gg: 6767354
e-mail: marzenka.nowasol@wp.pl
Jak kupić sobie maturę? meta (gość) 2007-09-24 16:55:16
na sprzedaż 8 prac
1.Sceny batalistyczne w literaturze, malarstwie i filmie. Przedstaw i porównaj sposób prezentacji.--oceniona na maturze 2007 na 18pkt.

2.Twórca-pisarz-poeta wobec wydarzeń politycznych i społecznych. przedstaw problem i określ funkcje, jaka spełniły dzieła artystów w określonych sytuacjach polityczno-społecznych.-oceniona na maturze 2007 na 19pkt.

3.Motyw dziecka w literaturze i sztukach plastycznych, omów różne jego wersje analizując stosowne dzieła.--oceniona na maturze 2007 na 20pkt.

4.Obraz śmierci w literaturze i malarstwie różnych epok. Omów na wybranych przykładach.--oceniona na maturze 2007 na 17pkt.

5.Portret femme fatale w literaturze i filmie. Omów temat, analizując stosowne przykłady.--oceniona na maturze 2007 na 20pkt.

6.Poszukiwanie Boga w twórczości pozytywistów. Rozważ zagadnienie odwołując się do wybranych przykładów.--oceniona na maturze 2007 na 19pkt.

7.Język tytułów prasowych – próba klasyfikacji i wartościowania na przykładzie analizy wybranych tytułów i dzienników wychodzących współcześnie lub w latach późniejszych.--oceniona na maturze 2007 na 17pkt.

8.Różne obrazy śmierci i cierpienia w kulturze średniowiecza. Omów zwracając uwagę na światopogląd epoki i uniwersalizm dzieł.--oceniona na maturze 2007 na 18pkt.
cena jednej pracy 29zł.tel. 605-120-882 lub gg4084681
Jak kupić sobie maturę? Mincia (gość) 2007-09-25 11:03:13
sprzedam prace maturalną NAJTANIEJ!! dokonujac analizy wybranych dziel literackich ukaz rozne postawy kobiet wobec zycia, dolaczam bibliografie, ramowy plan oraz cytaty i wszystkie streszczenia ktore sie przydadza do powtorzenia ) praca zdana na 20pkt! latwa do nauki cena 50zl lub do uzgodnienia pozdrawiam mincia-18@o2.pl gg 2550595
Jak kupić sobie maturę? Mincia (gość) 2007-09-25 11:04:19
sprzedam prace maturalną NAJTANIEJ!! dokonujac analizy wybranych dziel literackich ukaz rozne postawy kobiet wobec zycia, dolaczam bibliografie, ramowy plan oraz cytaty i wszystkie streszczenia ktore sie przydadza do powtorzenia ) praca zdana na 20pkt! latwa do nauki cena 50zl lub do uzgodnienia pozdrawiam mincia-18@o2.pl gg 2550595
Jak kupić sobie maturę? Mincia (gość) 2007-09-25 11:07:35
SPRZEDAM NAJTANIEJ PRACE MATURALNA: dokonujac analizy wybranych dziel literackich ukaz rozne postawy kobiet wobec zycia, dolaczam bibliografie, ramowy plan oraz cytaty i wszystkie streszczenia ktore sie przydadza do powtorzenia ) praca zdana na 20pkt! latwa do nauki cena 50 zl lub do uzgodnienia zainteresowanych prosze o kontakt mailowy mincia-18@o2.pl lub gg 2550595 pozdrawiam
Jak kupić sobie maturę? Michel (gość) 2007-09-26 15:10:31
Sprzedam prezentacje maturalną (praca+bibliografia+plan ramowy) na temat: "Biografia jako klucz interpretacyjny. Omów związki między życiem artysty i jego twórczoscią" (Jan Kochanowski). Moge podać także pytania do pracy cena pracy z pytaniami 80zł.

lub "Cierpienie jako motyw literacki i malarski. Przedstaw jego obrazy, odwołując się do wybranych przykładów różnych epok"

lub "Twórczośc J.Kochanowskiego wyrazem poglądów renesansowych na człowieka i jego sprawy. Wszystkie trzy prace zostały ocenione na maksimum punktów. Cena to 50zł
gg: 10642251
e-meil magic_13@wp.pl
Jak kupić sobie maturę? lip- (gość) 2007-09-26 16:16:45
sprzedam prace maturalna "kobieta w literaturze i malarstwie. porównaj wybrane portrety literackie i malarskie." za prace dostalam 20pkt czyli 95%. ten punkt mniej za moje nerwy (troszke sie mylilam). prace pisalam sama. przedstawiam Antygone, Izabele z lalki, Sonie ze zbrodni i kary. a z malarstwa mona lize -da vinci, trzy gracje- rubensa i panny z awinion- picassa. praca jest ciekawa i zainteresowala komisje. w zestawie 1. praca maturalna, 2. bibliografia, 3 konspekt. 4. reprodukcje obrazów w formie elektronicznej w/w autorów. przesylam na meila 1 strone pracy a po zaksiegowaniu pieniazków na koncie reszte (praca ma 3 strony i troszke + 2 strony bibliografi i konspektu).w razie pytan piszcie na gg 2115564
Jak kupić sobie maturę? Mix (gość) 2007-09-28 12:06:52
Do sprzedania posiadam prace pod tytulem: Dokonując analizy języka reklam, wyjaśnij, jaki obraz świata one kreują.
Praca zostala oceniona na 20pkt i zostala takze wyrozniona sposrod prac innych maturzystow, przez komisje egzaminacyjna. Praca pisana razem z polonistka jest napisana w sposob ciekawy interesujacy a takze prosty, co daje pelen wyraz znajomosci tematu w sposob prosty, nie "zagmatwany- filozoficzny wywod".

W sklad materialow wchodza: praca, konspekt, bibliografia, cytaty, reklama multimedialna, a takze 10 plikow zapisanych na wordzie, ktore poglebia Twoja znajomosc jezyka reklamy, a takze samych tajnikow reklamy.

To wlasnie dzieki reklamie multimedialnej i dobrze dobranych srodkow jezykowych praca zostala najwyzej oceniona i wyrozniona- WYROZNIJ SIE TAKZE

Calosc wysylam za pobraniem lub tez mailem przed wplata na konto bankowe.

Prosze pisac na mojego maila: matura20pkt@wp.pl
Pozdrawiam i zapraszam

Pamieta sie tylko TYCH co czyms w zyciu sie WYROZNIAJA

Jak kupić sobie maturę? guska (gość) 2007-09-28 20:25:35
mam propozycje dla loohaze czy napisalabysmi prace maturalna tamat moze podam pozniej.
Jak kupić sobie maturę? mirka (gość) 2007-09-29 10:22:58
pisz na gg 212995 jak chcesz żebym napisała ci pracę.pozdrawiam
Jak kupić sobie maturę? polonistka24 (gość) 2007-09-29 19:47:24
Chcesz mieć dobrze napisaną, oryginalną prezentację maturalną? Trafiłeś/aś pod dobry adres. Jestem studentką V roku filologii polskiej. W zeszłym roku pomagałam maturzystom pisac ich prace i wszyscy, jak mi wiadomo, byli bardzo zadowoleni. Mam stały kontakt z maturzystami, udzielam porad, biorę pod uwagę ich sugestie przy pisaniu pracy. Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na maila: amelia9779@op.pl
Jak kupić sobie maturę? Anetka (gość) 2007-09-30 10:36:50
Witam.Piszę prace maturalną od 3 lat.Cena takiej pracy to 70 zł.pisz na gg 10611231.Zapraszam
Jak kupić sobie maturę? Nobel (gość) 2007-10-01 00:09:58
haha fajnie ze mozna kupic te maturki,nie lubie szkoly i nauki,nuda jak diabli! wole spozytkowac zycie w inny sposob a nie kisic sie w szkolach godzinami i marnowac krotkie zycie!!! kupie sobie maturke jupi jej haha lala papa
« 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... »