« [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... » 
Temat dotyczy artykułu: "Jak kupić sobie maturę?"
Aby pisać posty musisz się zalogować. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Tytuł postu Autor Ostatni post
Jak kupić sobie maturę? majk (gość) 2007-03-12 21:17:45
well done
Jak kupić sobie maturę? myrkul (gość) 2007-03-12 21:25:21
Nie jest zabronione?? jak dla mnie przedstawianie cudzej pracy jako swojej jest plagiatem, a myślę że i pod poświadczenie nieprawdy dałoby się to podciągnąć. To są przestępstwa ścigane przed Kodeks Karny. Ja byłem pierwszym rocznikiem zdającym nową maturę. Sam wybrałem temat prezentacji, przygotowanie zajęło mi jeden wieczór, drugi robiłem prezentację w Power Poincie i dostałem 20/20. Kupowanie gotowców to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Jak kupić sobie maturę? Ded (gość) 2007-03-12 22:06:32
wszystko ok, zgadzam się jak najbardziej, poza jedną kwestią:
maturę ustną zdaje się bez wysiłku. Pracę pisałem 2 dni przed samą maturą, zdane na 95% u największej kosy w liceum. Gdzie tu wysiłek?
Jak kupić sobie maturę? agemdes (gość) 2007-03-13 10:32:49
jak potwornie mnie wkurza kończenie prawie każdej wypowiedzi słowem "dodaje"!
Matura z Polskiego jest po coś i to, że napisałam swoją pracą sama nie było bez sensu. Wybrałam temat o ktorym nie mialam pojecia i zaczelam kopac i dokopalam sie do ciekawych rzeczy. Teraz nieraz staja mi przed oczami fragmenty wierszy, które omawiałam. Czuję, że to było sensowne, rozwijające.
Jak kupić sobie maturę? k. (gość) 2007-03-15 17:35:07
nic dodać, nic ująć, Ded - znam wiele podobnych przypadków w tym swój, więc nikt nie wmówi mi, że ten egzamin jest trudny, choć zawsze to dodatkowy stres jednak
Jak kupić sobie maturę? JaaA (gość) 2007-03-16 07:46:52
No właśnie "Uczniowie nie wiedzą ..." Tak właśnie jest u mnie. Szczegółów dowiaduje się od innych albo z internetu, nauczyciele raczej się tym nie przejmują i nie udzielają nam szczegółowych informacji.
W końcu to jest Polska!
Jak kupić sobie maturę? jezus maria (gość) 2007-03-21 20:29:13
do redakcji: jeśli chcecie się wzajemnie adorować i chwalić swoje pisarskie wyczyny, to zadzwońcie do siebie czy coś, może mailem, osobiscie, a nie tam, gdzie ludzie spoza powinni was oceniać. pan z wami (to mój tato)
Jak kupić sobie maturę? bebzon (gość) 2007-03-25 12:58:01
Prezentacja maturalna ma znikoma wartość...naukową, więc kupienie od ko0goś praw autorskich to nie grzech. Ja swoja prezentacje robie sam, bo szkoda mi kasy
Jak kupić sobie maturę? na strazy sprawiedliwosci (gość) 2007-04-14 23:23:41
OSTRZEGAM wszystkich!nie zamawiajcie prac u osoby o mailu " profprace@interia.pl " obsluga nie jest ani "miła" ani tym bardziej"rzetelna" jak napisane bylo w ogloszeniu! placi sie za prace, ktorej pozniej nie dostaje sie! kol zaplacila, czekala ponad miesiac i nie dostala pracy! UWAZAJCIE!
Jak kupić sobie maturę? Wkurzony (gość) 2007-04-22 21:13:09
Dołączę się tu do ostrzeżenia poprzednika.
Zapłaciłem pani Paulinie Sałasińskiej za zrobienie mi pracy maturalnej, a ta nie wywiązała się ze swego zobowiązania (dostałem jakąś 1/5 pracy)

Uważajcie na nieuczciwych ludzi !!
Jak kupić sobie maturę? to ja (gość) 2007-04-25 09:36:05
uważajcie na nie uczciwą absolwentkę polonistyki BEATĘ SZKOP !!!!!!!!!!!!!
Jak kupić sobie maturę? jolka (gość) 2007-04-30 19:37:19
a co jeśli w bibliografii w literaturze przedmiotu przy jednej pozycji zapisałam zle str.??
Jak kupić sobie maturę? xyz (gość) 2007-05-08 18:37:38
BEATA SZKOP TO OSZUSTKA!!!! wysyla kawalek pracy a reszty nie zobaczysz !!!! a pieniazki poleca w bloto
Jak kupić sobie maturę? COOO??? (gość) 2007-05-08 19:44:38
ej ludzie tych dwoch chyba chce popsoc reputacje rzetelnej osoby... ja dostalem od tej Pani prezentacje i jestem bardzo zadowolony
Jak kupić sobie maturę? Bg (gość) 2007-05-20 18:39:30
Ja nie mówię - temat wymyśliłam sama i również opracowałam, zdałam na 100%. Trzeba jednak pamietać, że nie każdy czuje się na siłach, albo mu się po prostu nie chce. Poza tym nie wiem, dlaczego w artykule jest tylko o polonistach - swoje prace najczęsniej sprzedają ABSOLWENCI a nie tylko wstrętni, paskudni absolwenci filologii polskiej. To śmieszne, po prostu.
Jak kupić sobie maturę? v (gość) 2007-06-05 13:39:10
[komentarz kieruję do maturzystów 2008, bo pewnie już zaczynają odczuwać tę *presję* ;P
i uwaga, esej]

echh, ta prezentacja ma jakiś sens, jeśli pisze się ją na INTERESUJĄCY cię temat. większość moich znajomych wybrała pierwsze lepsze bzdury o miłości, niektórzy nawet to musieli kupić. nudzą się i oni, i komisja, ale chyba każdy woli umrzeć z nudów niż mieć stary ustny polski.
ja zaznaczyłam 'wizje przyszłości w literaturze i filmie' i uważam, że był to strzał w dziesiątkę. po pierwsze, kocham sf, więc przygotowywanie tego było przyjemnością samą w sobie. po drugie, wyszłam z założenia, że NAWET JEŚLI nie będę znała odpowiedzi na zadane mi pytania, mogę ściemniać do woli, bo komisja na pewno nie zna lektur i filmów.
gdyby ktoś wyszedł z tego samego punktu i trafił na moich egzaminatorów -- dwójkę ludzi praktycznie zaraz po studiach -- mógłby się naciąć. okazali się być fanami sf.
osobiście wspominam pytania szalenie miło, gdyż przez 15 minut rozmawiałam z nimi o mojej ukochanej książce i inspiracjach franka herberta kulturą arabską. totalne zaskoczenie, bo nastawiona byłam na 'mówienie do ściany', a tu proszę, ktoś mnie docenił nie za tempo mówienia, a za poglądy.
gdybym nie wiedziała o czym mówię, w tym miejscu chyba bym poległa, bo ludzie znali się na rzeczy. a tak, szalenie przyjemny egzamin, dostałam 20/20 za napisanie samodzielnej pracy quasi-badawczej, na prezentacji brutalnie zredukowanej co prawda do 1/10, ale zaraz po niej porządnie uzupełnionej.
mimo wszystko, gdyby ktoś z czytających ten komentarz planował zakupienie matury, nawet nie wysilajcie się na tematy, do których omówienia konieczne jest przywołanie cegieł z listy lektur. nie wiecie o której godzinie wstawał pan rzecki, leżycie. wybierając pozycje mało znane statystycznemu poloniście, tak, tak, sf, fantasy i te klimaty, macie większe szanse na ukrycie niewiedzy. oni i tak tego nie sprawdzą. brutalna prawda, ale tak jest.
inna sprawa, że kupowanie prezentacji to porażka. skoro nie potraficie napisać pracy na 3 strony a4 i wygłosić jej nie tyle 'słowo w słowo', co raczej po prostu 'mniej więcej na temat', życzę powodzenia na studiach. a poza tym, ryć na pamięć pracę napisaną przez kogoś innego jest sto razy trudniej. nie oszczędzicie ani na czasie, ani na pieniądzach.
zostawianie tego na ostatnią chwilę też nie ma sensu. ja swoje napisałam w ferie zimowe, wersję komputerową poskładałam na swięta wielkanocne, po czym o sprawie zapomniałam. a wydobyłam ją z czeluści i uczyłam się, o tak, no faktycznie, na jakieś 3 dni przed egzaminem. inna sprawa, że pozwolił mi na to rozklad matur, bo ów nieszczęsny polski wypadł mi 24.05 plus fakt, że temat mnie interesował.
podsumowując, nie denerwujcie się. jedyna stresująca rzecz na tym ustnym to konieczność mówienia do ludzi, których nie znasz. jeżeli mogę powiedzieć coś dodającego otuchy -- oni będą mieli już dosyć wysłuchiwania kolejnej osoby i autentycznie będą chcieli to sami jak najszybciej skończyć.
powodzenia i pamietajcie, że ustny polski to najprzyjemniejszy egzamin swiata, dlatego nie opłaca się robić z niego giełdy
Jak kupić sobie maturę? k8 (gość) 2007-06-22 23:52:59
Ja mialam temat "kreacja kobiety w literaturze i sztuce". Jakby ktos tez taki wybral, moge..hmm..pomoc. keejt@vp.pl
Jak kupić sobie maturę? wq...na matka (gość) 2007-07-01 14:05:30
moja córka oblała prezentację-sama napisała pracę pod okiem dobrej polonistki,straciła kupę czasu na to,i po co?Obrażone na cały świat egzaminatorki nie dały jej szansy na to aby uspokoić nerwy.Ona po prostu zaniemówiła,a one poczekały przepisowe 15min i podziękowały jej.Poprawkowy w następnym roku po prostu kupię i nie będę miała żadnych wyrzutów sumienia,że to nie moralne.
Jak kupić sobie maturę? majk (gość) 2007-07-02 13:26:09
hm myślę, że problem nie leży w prezentacji, tylko w nerwach - jeśli człowiek denerwuje się za bardzo to nie pomoże najlepsza prezentacja. Matura, sesja etc sprawdzają niestety głównie "umiejętność zdawania" - radzenia sobie ze stresem, robienia dobrego wrażenia. Lepiej zamiast płacić, radzę dołożyć wszelkich starań, żeby córa za rok się nie zestresowała - pewność siebie to podstawa. i niech sie nie przejmuje - matura to pikuś, nie jest najważniejszą rzeczą w życiu
Jak kupić sobie maturę? Afrodyta (gość) 2007-07-03 22:38:55
***SPRZEDAM PRACE NA MATURE USTNA Z POLSKIEGO!!!!!*** "Postawy bohaterów literackich wobec cierpienia."Sama pisałam, zdobywając przy tym 20 punktów na 20. Mam bibliografie,ramowy plan wypowiedzi i filmik do pracy. Moja praca powaliła wszystkich na nogi.
Moje gg: 7241006
Jak kupić sobie maturę? karola (gość) 2007-07-04 11:38:44
Także zastanawiałam sie czy czasem nie kupić prezentacji na ustną z polskiego, ale zdecydowałam się napisać sama mam do sprzedania tą pracę. Otrzymałam za nią 20/20 "Analizując wybrane teksty literackie scharakteryzuj wielkie dylematy ich bohaterów", jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt 6264562 gg. Pozdrawiam
Jak kupić sobie maturę? Justyna (gość) 2007-08-08 15:20:17
Ja również chciałam kupić swoją prace maturalną ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie i napisałam ją sama otrzymałam 90%. teraz mogę ją sprzedać temat to :"Literacki wyraz rozpaczy po utracie bliskiej osoby. Przedstaw analizę wybranych przykładów".Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt.
justynka648@wp.pl
Jak kupić sobie maturę? efanya (gość) 2007-08-16 17:43:09
Tegoroczny temat maturany: "Omów na wybranych przykładach funkcjonowanie symboli w poezji i malarstwie".

Praca oceniona maksymalnie 20/20. Zwięzła, logiczna kompozycja. Zawiera wszystkie istotne dla tematu zagadnienia, pisana prostym do nauczenia językiem. Praca pisana pod okiem nauczyciela j.polskiego oraz plastyka. Dzięki jej formie przy wygłaszaniu można skorzystać z komputera (prezentacja obrazów w Power Point) lub z reprodukcji obrazów.

Praca kompletna: 15 minutowy tekst, bibliografia, zestaw cytatów, ramowy plan wypowiedzi. Po uzgodnieniu: gotowe reprodukcje obrazów lub prezentacja Power Point na CD.

Dodatkowo PYTANIA OD KOMISJI wraz z moimi odpowiedziami - POLECAM SERDECZNIE

KONTAKT gg: 6192874, e-mail: efanya@onet.eu
CENA: 65 zł - do negocjacji z powodu wakacji - (w przypaku zestawu z reprodukcjami cena będzie wyższa o ok. 10zł)
Jak kupić sobie maturę? Carter (gość) 2007-08-20 13:46:26
Sprzedam Prace pt. "Topos pielgrzym, tułacza w literaturze wybranych epok" Prezentacja+plan+bibliografia. Cena 80zł do uzgodnienia. matti_ok@vp.pl
Jak kupić sobie maturę? Ania (gość) 2007-08-22 18:27:04
Ja zawsze miałam 5 z polskiego, tak więc moją prezentację napisałam sama. Zdałam 20/20. Temat:"Motywy mitologiczne w literaturze i sztuce. Omów na wybranych przykładach." Chętnie sprzedam tę prezentację wraz z bibliografią, konspektem, płytką z reprodukcjami i zestawem przykładowych pytań (praca pisana pod okiem polonisty). Cena: 90zł (do uzgodnienia). Kontakt: super_ania_m@o2.pl
« [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... »