« 1 [2] » 
Temat dotyczy artykułu: "Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą?"
Aby pisać posty musisz się zalogować. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Tytuł postu Autor Ostatni post
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? john 2011-10-11 10:26:38
NIE polecam firmy euro-tax.pl. To oszusci. Podatek z UK odzsyskuja bardzo szybko, ale pieniedze przesylane sa na ich konto, przy czym mozesz czekac 2 lata zanim ci oddzadza twoje pieniadze. Telefony do nich nic nie daja. Olewaja cie i klamia. Wedlug HMRC pieniadze im przekazali - dostalem potwierdzenia P800, jak i zadzwonilem osobiscie- pelna kultura. Natomiast polaczki z euro-tax nie chca oddac ci twoich ciezko zarobionych pieniedzy, pomio, ze inkasuja 15% za same wyslanie dokumentow- zdzierstwo w bialy dzien. Radze zwrot nadplaconego podatku rozliczyc samemu.

Pozdrawiam, okradziony przez euro-tax.pl

warszawa
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? maja002 (gość) 2011-10-17 12:55:51
Właśnie wróciłam z Irlandii i szukam dobrej,solidnej firmy, która zajmuje się zwrotem podatku. Słyszałam pozytywne opinie o Multi- tax. Czy ktoś oprócz "pawelka" może mi polecić tę firmę?

RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? mareczek 2011-10-20 16:09:58
Maju002, wejdź na stronę http://rozlicz-podatek.multi-tax.com/, tam wpisz kraj, w którym pracowałaś, Twoje imię, nazwisko i telefon i tyle Operator sam do Ciebie zadzwoni i udzieli Ci wszystkich obowiązkowych informacji. W bardzo łatwy i przystępny cenowo sposób dostaniesz twój zwrot pieniędzy. Wszystko zostanie zorganizowane przez firmę Multi-Tax. Ty niczym się nie będziesz musiała przejmować i niepotrzebnie denerwować Polecam!!
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? maja002 2011-10-24 09:59:45
Dziękuję za informację! Faktycznie wszystko bardzo sprawnie działa ja nie miałam tej karty podatkowej P45, ale Pani z infolinii powiedziała, że wystarczą payslipy, co bardzo mi ułatwiło sprawę. Szczerze polecam!!

RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? Doradzimir 2011-11-11 14:23:57

emsii napisał(a):

Euro-tax to jedna z droższych firm. Polecam poszukać w necie, można odzyskac podatek nawet 10x taniej niż u nich

Witam, jeśli chodzi o Euro-Tax to też odradzam, bo załatwiałem u nich zwrot z Holandii za rok 2009 i strasznie dużo kasują.

Za 2010 załatwiłem zwrot podatku z Holandii przez firmę brz.com.pl, którą polecił mi znajomy. Zapłaciłem 130 zł i dostałem zwrot podatku w dwa miesiące. Nie pobierają żadnych prowizji i procentów tylko stałe opłaty za usługi. Poza tym załatwiają wiele innych rzeczy związanych z Holandią.

Znajomy rozlicza się tam od kilku lat i mówił, że zawsze wszystko było w porządku.
Więc myślę, że mogę polecić z czystym sumieniem.

Wrocław
Re: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? rose71 2011-11-25 16:12:06
NAUCZCIE SIE SAMI ROZLICZAC PODATEK Z ZAGRANICY!!!!! NIE PLACCIE ZADNYM POSREDNIKOM!!!

http://twojzwrotpodatkowzzagranicy.blogspot.com/
Re: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? Roman1982 2011-12-08 19:01:57

rose71 napisał(a):

NAUCZCIE SIE SAMI ROZLICZAC PODATEK Z ZAGRANICY!!!!! NIE PLACCIE ZADNYM POSREDNIKOM!!!

http://twojzwrotpodatkowzzagranicy.blogspot.com/

Zwrot podatku ZA DARMO. To jest możliwe na www.tax-pol.pl/formularz_friends.php/?kod=taxpol

Wrocław
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? Marius3z 2011-12-12 07:56:14
Informacje w internecie na temat rozliczania się są bardziej dezinformujące niż pomagające w rozliczeniu się samemu. Znajomy korzystał z usług firmy twojpodatek.pl po powrocie z Wlk. Brytanii. Myślę, że cena 99 złotych jest bardzo przystępna, jak dla kogoś kto chce sobie zaoszczędzić kłopotu.
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? anglistka_78 2012-01-15 20:39:13

wojdi napisał(a):

emsii napisał(a):

Euro-tax to jedna z droższych firm. Polecam poszukać w necie, można odzyskac podatek nawet 10x taniej niż u nich

euro-tax czyli jak sie nie zestarzec, podczas czekania na zwrot.
Opis mojego zwrotu http://www.wojdi.pun.pl/viewtopic.php?id=9

Pozdrawiam

Jeżeli ktoś chce skorzystać z pośrednika, to polecam twoj podatek.pl
Re: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? palikot 2012-01-24 17:17:43
ja osobiście rozliczałam się z twojpodatekPL. Nie jest tak drogi jak euro-tax i rozlicza nas o wiele szybciej. Fajna sprawa, wypełniłam formalności przez neta i dostałam kase

poz
Re: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? yunek 2012-02-15 14:14:18
Ewentualnie można rozliczyć się z innymi firmami niż euro-tax ,który faktycznie jest drogi i podobno długo trzeba czekać. znalazłem takie firmę jak Brytania brytania.pl ewentualnie można również odebrać podatek za nieduża kwotę na stronie podatekzanglii.pl.
Re: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? Agnieszka19 2012-04-16 10:12:18
zwrot podatku z zagranicy

Re: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? warto (gość) 2012-10-31 08:53:51
WYŚLIJ DARMOWE ZAPYTANIE ZE STRONY www.naleczow.blogspot.com JEŚLI PRACOWAŁEŚ LUB PRACUJESZ ZA GRANICĄ I ODZYSKAJ 2500ZŁ PODATKU PO WYSŁANIU ZAPYTANIA ZAPRASZAMY NA STRONE www.dam-prace.blogspot.com dostaniesz GRATIS 50ZŁ I MOŻLIWOŚĆ OSIĄGNIĘCIA DUŻYCH PROWIZJI w NAJLEPSZYM W POLSCE I ZA GRANICA PROGRAMIE PARTNERSKIM SPRAWDZONY WYPŁACALNY GWARANT BANKOWY.
Re: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? wojnawunii 2013-02-26 12:35:05
http://www.uni-tax.pl/

Najtańsze rozliczenia podatku z Holandii, bez ukrytych kosztów, profesjonalne podejście. Nie daj się nabrać na dużą

reklamę konkurencji, większość ma ukryte koszta, u nas widzisz za co płacisz!

Nie daj się nabrać na wyjątkowo tanie opłaty za rozliczenia, oznaczają one ograniczony zakres pracy nad Twoją

sprawą podatkową. My zajmujemy się wszystkim od początku do końca.

Kasa ze zwrotu wędruje na Twoje konto, dopiero wtedy nam płacisz, jak Cie rozliczymy.

Ponad 5-letnie doświadczenie w zakresie odzyskiwania podatku, pozwala na szybki zwrot podatku.

Ty decydujesz!

http://www.uni-tax.pl/

Wrocław
Re: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? majadudzik 2013-03-03 19:49:49

Kasik napisał(a):

A ja całkowicie odradzam Wam tą firmę. Sama niestety korzystałam z jej usług i jestem baaardzo niezadowolona. Rozliczałam się z podatku z USA i czek dostałam nawet szybko (w ciągu ok 3 miesięcy) ale już ponad miesiąc czekam na zrealizowanie go przez euro-tax, i pieniędzy dalej nie mam na koncie..nikt nie wie dlaczego

szkoda, że nie skorzystałaś z TAX Consulting, www.realizacja-czeku.pl prowizja 19zł i żadnych problemów!

Re: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? monia87 2013-03-03 20:06:27

palikot napisał(a):

ja osobiście rozliczałam się z twojpodatekPL. Nie jest tak drogi jak euro-tax i rozlicza nas o wiele szybciej. Fajna sprawa, wypełniłam formalności przez neta i dostałam kase

na szcześci istnieja inne alternatywy dla euro-tax! ja korzystałam za to z TAX Consulting http://zwrotpodatku.pl/ i też bardzo polecam, szybko zwięźle i na temat. Zainteresowanie klientem a do tego duuuużo mniejsz eprowizje niz we wspomnianej firmie!
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? Levinho 2013-08-28 12:50:24
eh, naszukalem sie w tym internecie i naszukalem... i znalazlem dwie firmy. euro-tax oraz tax-pol (ta druga mi sie wydaje ze jakas nowa na rynku, bo kiedys sie rozgladalem i jej nie znalazlem..., no ale w kazdym bnadz razie euro-tax wcale nie sa oszustami, wedlug mnie - mnie przynajmniej nie oszukali. przynajmniej w przeciwienstwie do konkurencji nie maja zadnych kruczkow ukrytych w regulaminie ;pp no ale rozliczylem sie jednak z tax-pol, moja siostra natomiast z euro-tax ;p i podsumowalismy, wyszlo nam tak...

dla niemiec holandi oraz wielkeij brytani najkorzystniej wychodzi z tax pol - http://goo.gl/QANXmm

dla reszty krajow polecam euro-tax - http://goo.gl/6BSJzP

dlaczego? ano daltego ze tak nam po prostu najkorzystniej wyjdzie, w koncu chcemy odzyskac jak najwiecej

btw na eurotax maja troszke pogmatwane na stronce, to znaczy mi sie ciezko bylo odnalezc, polecam na stronie zostawic swoje dane i panowie sie szybko skonsultuja i wyjasnia. moja siostra tak zrobila, bo wczesniej na infolinie sie dodzwonic bylo ciezko

ns
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? biukowski 2013-11-21 15:19:37
Powiem tak - wiele jest biur, które oszukają człowieka, nie mówię tu o tym, że Cię okradną, ale że wmawiają zwrot podatku w ciągu 3 miesięcy a potem mija 6,7 miechów i dalej nic. Jedyne biuro na którym nigdy się jeszcze nie zawiodłem a często wyjeżdżam do pracy za granicę to "Edax". Mają siedzibę w lublinie i w rzeszowie bodajże. najlepsze jest to, że po telefonie do rzeszowa wcale nie musiałem tam jechać osobiście, a mam ponad 200km, wszystkie dokumenty potrzebne do rozliczenia przysłali mi na domowy adres. wszystko jasno wytłumaczyli, przy tym niska prowizja i stały, dobry kontakt co jest podstawą. informują na bieżąco jak stoi twoje rozliczenie, na jakim jest etapie, także tak naprawde nie mam o co sie martwic. kasa zawsze wraca i to w całości daje sie odzyskac, oni tam juz maja na to swoje sposoby polecam Edax w Rzeszowie nawet tym, którzy tak jak ja nie są z tego miasta.
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? tomato 2014-01-16 13:01:56
jeżeli chodzi o rozliczanie, to polecam EU Service http://zwrotpodatku.eu/
są bardzo mnie skuteczni. rozliczali mnie za prace wakacyjną w Holandii i jakieś 2tys. zł zwrotu dostałem
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? Santek 2014-03-21 12:04:02
Dokładnie nie wiem, dlaczego co niektórzy ten euro-tax polecają jak ich prowizję potrafią zabić niekiedy. Sam szukałem swego czasu informacji na ten temat. Jedna z najlepszych ofert jaką mi przedstawiono należała do http://www.euro-punkt.pl/ jest to Europejskie Centrum Podatkowe, zwroty za pracę zagranicą to chyba tylko część tego czym się zajmują, w każdym razie wszystko bardzo profesjonalnie załątwiane i co najważniejsze słownie. Byłem zadowolony.

Toruń
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? profice 2014-03-29 19:23:18
Ja osobiście rozliczałem się z podatku z Niemiec z firmą Tax-pol teraz także i mój brat się tam rozlicza. Także spokojnie mogę polecić tą firmę. Rozliczają także inne kraje. Przesyłają dokumenty do wypełnienia na meila, można sprawdzić jakie pobierają prowizje. Wszystko jest napisane w umowie która także jest przesyłana. Polecam
dla chętnych którzy chcieliby skorzystać podaję kod rabatowy 10% na ich usługi 4569 (wpisuje się go podczas wypełniania formularza)

Wrocław
RE: Jak uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? profice 2014-03-29 19:30:58

profice napisał(a):

Ja osobiście rozliczałem się z podatku z Niemiec z firmą Tax-pol teraz także i mój brat się tam rozlicza. Także spokojnie mogę polecić tą firmę. Rozliczają także inne kraje. Przesyłają dokumenty do wypełnienia na meila, można sprawdzić jakie pobierają prowizje. Wszystko jest napisane w umowie która także jest przesyłana. Polecam
dla chętnych którzy chcieliby skorzystać podaję kod rabatowy 10% na ich usługi 4569 (wpisuje się go podczas wypełniania formularza)

kod działa przy osobach pierwszy raz rozliczających się z tą firmą:/

Wrocław
« 1 [2] »