Drogi Użytkowniku, 28 lutego 2015 roku zamykamy serwis Studente.pl. Jeśli znalazłeś tu jakieś treści, które mogą Ci się przydać po tej dacie, skopiuj je na swój komputer, bo od marca 2015 nie będzie to już możliwe. Dziękujemy, że byłeś z nami.

Redakcja Studente.pl

« [1] » 
Temat dotyczy artykułu: "Roaming w telefonach na kartę"
Aby pisać posty musisz się zalogować. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Tytuł postu Autor Ostatni post
Roaming w telefonach na kartę Marcin (gość) 2008-07-05 15:27:08
Ta usługa w PLAY "tani roaming" to obniża koszty, ale tylko dla połączeń w/do stref pozaeuropejskich.
Roaming w telefonach na kartę normalny czlowiek (gość) 2008-12-10 21:30:07
mam proste pytanie dlaczego nie moge aktywowac zdalnie za granica roamingu i dlaczego nie moge miec jednoczesnie aktywnego GPRS jest XXI wiek a ja nie moge sobie roamingu ani wlaczyc przez internet ani przez telefon i zacofana siec nie mozna miec jednoczesnie internetu czyli okna na swiat??
Pomyslcie ze teraz sa normalni ludzie nie idioci...
Re: Roaming w telefonach na kartę waldek tromso norwegia (gość) 2010-07-16 13:06:14
co to za bzdury napisane k....wa jego m...ć!!!! moja żona napisała do mnie esa ze sztokcholmu i pociągneło jej dwa złote polskie! zadzwoniłem do niej z norweskiego tromso i za dwie minuty rozmowy ukradli złodzieje piętnaście złotych z jej konta! ludzie to jest k...źwa chore!!!! sorki za słowa ale się zagotowałem!!! pozdrawiam złodziei z plusa :-)
« [1] »