Drogi Użytkowniku, 24 kwietnia 2015 roku zamykamy serwis Studente.pl. Jeśli znalazłeś tu jakieś treści, które mogą Ci się przydać po tej dacie, skopiuj je na swój komputer, bo od marca 2015 nie będzie to już możliwe. Dziękujemy, że byłeś z nami.


Redakcja Studente.pl

Kultura

2006-08-27 12:20:14

Nadciąga mrok – Castle Party w Bolkowie

Wasza ocena brak Oceń artykuł
Nadciąga mrok – Castle Party w Bolkowie 10 out of 10 based on 1 ratings. 1 user reviews.

Już w najbliższy weekend stary zamek w Bolkowie pozna współczesne znaczenie słowa gotyk. Wszystko za sprawą rozpoczynającego się 28. lipca Castle Party, jednego z największych festiwali muzyki gotyckiej w Europie.

W tym roku zagrają między innymi Batalion d'Amour, Delight, Hedoneczy czy Agressiva 69. Ponadto holenderska grupa Clan of Xymox, niemiecki De/Vision oraz węgierskie De Facto.  

Castle Party przyciąga fanów muzyki gotyckiej z całej Polski, ale i z zagranicy. Dla przyjeżdżających liczy się jednak nie tylko muzyka. Równie ważny jest klimat otaczający imprezę i kontakt z innymi fanami gotyku. Można śmiało powiedzieć, że na czas trwania festiwalu Bolków zamieni się w środkowoeuropejską stolicę mroku, w której wszędzie będzie można spotkać ludzi wyglądających jak postacie żywcem wyjęte ze starych horrorów.  

 Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie Castle Party -www.castleparty.com. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

stanek


studente.pl on Facebook
Dodaj do Gwar.pl Wykop to! Dodaj do Digg.com

Przeczytaj komentarze na Forum studente.pl

Brak komentarzy na ten temat. Zobacz inne dyskusje na Forum lub dodaj komentarz.

Forum studente.pl Najnowsze wątki | Najpopularniejsze wątki | Dołącz

Zobacz także

Wygraj wyjazd służbowy i wakacje we wrześniu! Tysiąc dolarów dla freelancera z Poznania. Kto zdobędzie kolejną nagrodę? Nauczyć się tańczyć po mistrzowsku! Przyjdź na zajęcia dancehall Wrocław miastem ludzi życzliwych! Weź udział w konkursie
Przypomnij hasło » Zarejestruj się »

Polecamy

  • Jedynka Szkoła Nauki Jazdy

    Szkoła Nauki Jazdy „Jedynka" oferuje przeprowadzane przez znakomitych instruktorów w miłej, spokojnej atmosferze kursy na prawo jazdy kategorii B (samochód osobowy) oraz kategorii A, A1 (motocykl).

     

Eventy

« »